Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jen Li Ms. Jen Li
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

OPT Cutting Tools Co., Ltd.

Жешка Производи

Информации за компанијата

OPT Cutting Tools Co., Ltd.

 • Бизнис тип:

  Manufacturer

 • Главни производи:

  Алатки за сечење PCD , Вметнува PCD & CBN , PCD Reamers , PCD End Mills , Милји за крај карбид , Славини од карбид

 • Процент на извоз:

  21% - 30%

 • Основана е година:

  2015

Ново Производи

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-27579101

Fax:86-755-27570606

Мобилен телефон:+8613928413454Contact me with Whatsapp

Е-пошта:opt@tongweicn.com

Адреса:Room 609,Building 1,Dulex Hi-tech Park,Longhua District,Shenzhen,China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site